Тарпану дали 9 мільйонів на вулицю
12.11.2013   //   8 Переглядів

Управління дорожнього господарства Одеської міськради 6 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Ремерцентр» на капітальний ремонт вул. Скісної від вул. Ленінградської до вул. Розкидайлівська. Вартість угоди складає 8,93 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи фінансуються з місцевого бюджету і заплановані на 2013-2014 роки.

Площа, що підлягає капітальному ремонту, складає 3 540 кв.м. Планується демонтувати старий асфальтобетон, вказівні знаки і металеві відбійники, влаштувати нове покриття проїжджої частини і тротуару, дорожню розмітку, прокласти газопроводи, телефонну каналізацію, зовнішнє освітлення.

Єдиним допущеним до торгів конкурентом з різницею 0,2% була фірма «СК Автострой» Віктора Гнезділова.

Фірму «Ремерцентр» заснувало ТОВ «Інкор-групп», що зареєстрована на Руслана Тарпана та компанію «Інкор-фінанс» Оксани Шишовської, дружини Тарпана. З часу заснування «Вісника державних закупівель» компанія «Ремерцентр» отримала підрядів на 198,14 млн грн.

Руслан Тарпан був депутатом Одеської міської ради (1994-2010), також відомий тим, що профінансував встановлення в Одесі пам’ятника імператриці Катерині ІІ.

Директором ТОВ «Інкор» раніше працював є брат дружини Тарпана Андрій Шишовський, теперішній депутат міської ради Одеси від Партії регіонів і заступник директора ВАТ «Одесагаз».

Нагадаємо, що в лютому 2012 року в офісі «Інкор-Груп» було вчинено обшук співробітниками УБОЗу за дорученням прокуратури Одеської області, котра відкрила кримінальну справу по факту заволодіння державними коштами в розмірі 45 млн грн. в ході будівництва на станції «Північна». Справу було порушено за ч.5 ст.191 і ч.2 ст.366 ККУ – привласнення та розтрата майна. У травні справу закрили за відсутністю складу злочину.