На їзду учасників дитячого Євробачення до готелю Юрушева дали 146 тисяч
12.11.2013   //   23 Переглядів

Національна телекомпанія України 30 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Флай енд тревел» на транспортні послуги вартістю 146 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено транспортне обслуговування делегатів та технічних партнерів дитячого пісенного конкурсу «Євробачення», фінал якого 30 листопада пройде у Києві.

Замовлено 12 автобусів, які 23-24 листопада мають привезти делегації з аеропорту Бориспіль та залізничного вокзалу до готелю «Алфавіто», і 1-2 грудня відвезти назад, а також три автомобілі для керівників конкурсу. Також передбачено талони на таксі, черговий мікроавтобус та три мінівени для технічних партнерів.

Гроші виділено з державного бюджету.

Нагадаємо, представники 12 країн візьмуть участь у фіналі «дитячого Євробачення-2013». Конкурс пройде 30 листопада у палаці «Україна».

Чотиризірковий готель «Алфавіто», у якому будуть розміщені учасники конкурсу, знаходиться на вул. Предславінська, 35д поряд з палацом. Готель належить одному з найкрупніших власників нерухомості України Леоніду Юрушеву.