На фуршетах Азарова стали менше їсти: цього року замовили всього на 810 тисяч
29.10.2013   //   28 Переглядів

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України 18 жовтня уклав угоду з ДП ДУС по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс» на послуги з організації харчування під час офіційних заходів за участю керівництва Уряду. Вартість угоди склала 550 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер провели без відкритих торгів, посилаючись на те, що згідно з положенням про Державне управління справами від 2002 передбачено, що матеріально-технічне, соціально-побутове, транспортне та інше забезпечення діяльності Адміністрації Президента, КМУ, ВРУ, РНБО, самого ДУС  та інших державних органів здійснюється Держуправсправами або підприємствами, що перебувають в його управлінні на договірних засадах. До переліку останніх і належить «Гарант-сервіс».

У травні цього року департамент уже укладав з «Гарант-Сервісом» аналогічну угоду вартістю 260 тис грн. на обслуговування заходів за участі керівництва Кабміну та його Секретаріату. Таким чином на сьогодні за сумою двох угод загальна вартість замовлених послуг уже складає 810 тис грн.

Разом з тим, порівняно з попередніми роками витрати на обслуговування заходів Кабміну суттєво зменшилися. У 2011 р. департамент укладав з «Гарант-сервісом» угоду на 2,05 млн грн., у 2012 р. – на 1,31 млн грн.