Після вказівки Януковича для єнакіївського парку купили атракціонів на 4 мільйони
28.10.2013   //   13 Переглядів

Відділ культури і туризму Єнакієвської міськради Донецької області 18 жовтня за результатами тендеру уклав низку угод  ТОВ «Італпарк» на закупівлю  дитячих атракціонів для парку культури та відпочинку загальною вартістю 4,15 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Загалом замовили п’ять атракціонів:

  • паровозик (вагонів не менш 3, місць у вагоні не менш 4) – 523 тис грн.
  • карусель (з дахом, обладнана фігурами звірів, машин тощо, місця для катання у вигляді пташок або тварин, кількість місць не менш 12) – 914 тис грн.
  • атракціон, що обертається у вигляді окремих кабінок, які теж обертаються за бажанням користувачів (з яскравим освітленням та музичним супроводом) – 732 тис грн.
  • дитячий атракціон, що обертається (кількість місць не менш 24) – 820 тис грн.
  • атракціон для дітей до 10 – 12 років у вигляді автомобілів (рухаються на рейці, з музичним супроводом) – 116 тис грн.

Київську фірму «Італпарк» заснував Олексій Москаленко. Поки що єдиний тендер, який вигравала ця фірма – на карусель для Артемівського парку за 396 тис грн. минулого літа.

Кошти на придбання атракціонів виділяють з державного бюджету, головний розпорядник – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Нагадаємо, минулого року під час візиту до рідного Єнакієвого президент Віктор Янукович дав місцевій владі розпорядження реконструювати місцевий парк імені Вознесенського. Уже в травні стало відомо, що на закупівлю атракціонів з держбюджету мають дати 3,50 млн грн.