Партнер Близнюка розіграв 7 мільйонів на дитсадки та спортзали
10.10.2013   //   9 Переглядів

ТОВ «Промстроймонтаж» 27 вересня-1 жовтня за результатами тендерів отримало будівельні підряди у Донецькій області на 4,11 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Відділ освіти Слов’янської міськради Донецької області за 2,08 млн грн. замовив капітальний ремонт ясла-садка №26 по вул.Урицького, 45. У дитсадку замінять двері та підлогу, всередині стіни облицюють плитами й панелями, пофарбують, обклеять шпалерами, прокладуть трубопроводи опалення, водопостачання і каналізації, облаштують системи вентиляції і електропостачання. Роботи мають виконати протягом вересня грудня 2013 року.

Ще один підряд на 2,03 млн грн. «Промстроймонтаж» отримав від Артемівського районного спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик» на завершення реконструкцію будівель цього комплексу. У 2012 році «Промстроймонтаж» вже отримувала 4,59 млн грн. на його реконструкцію. А у 2011 підряд на роботи по об’єкту отримувало ДП «Дюфор».

За інформацією місцевих ЗМІ, спорткомплекс «Доломітчик» відкрили для відвідувачів у квітні цього року. Ремонтні роботи тривали дев’ять років і коштували близько 7 млн грн.

По останньому тендеру у «Віснику державних закупівель» не опубліковані жодного документи, що вимагаються законодавством.

Власником 50% статутного капіталу «Промстроймонтажу» є Костянтин Машненков, котрий від моменту створення і до 2009 р. входив до складу власників ПАТ «Коммунтранс» разом з Олексієм Близнюком, сином екс-міністра ЖКГ і колишнього губернатора Донеччини Анатолія Близнюка.

Єдиним конкурентом на перших торгах було ТОВ «СМУ – 4», яке заснували Леонід Чепель і Андрій Фільчак. Різниця пропозицій склала 0,3%.

Ця фірма отримала підряди 2,59 млн грн. на інших тендерах, де конкуренцію їй склали фірми Машненкова.

,20 млн грн піде на капітальний ремонт спортивної зали комунального позашкільного навчального закладу «Міська КДЮСШ». Роботи замовив Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міськради. Будівлі полагодять дах, поміняють вікна і підлогу, облаштують ганок, відремонтують і утеплять фасад.

1,39 млн грн. буде коштувати капітальний ремонт ясла-садку №47. Замовник – Відділ освіти Слов’янської міськради Донецької області замовив «СМУ 4». У будинку поміняють вікна, відремонтують дах і підлоги, облаштують підвал та ігровий майданчик на вулиці і місця для встановлення сміттєвих баків, прокладуть трубопроводи водопостачання і каналізації.

Конкурентом на обох тендерах було ПрАТ «Промстроймонтаж», що контролює Машненков. За підряд на ремонт ясла-садку №47 вартістю також пробувало поборотися ПрАТ «Вестастрой», відповідно до останніх даних SMIDA, власником 60% акцій фірми також є вищезгаданий Машненков.