Юра Єнакіївський без конкурсу отримав 9 мільйонів на дитячу консультацію в Єнакієве
08.10.2013   //   29 Переглядів

КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м.Єнакієве» Донецької області 27 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Карпатибудінвест» на реконструкцію дитячої консультації мікрорайону №15 міста Єнакієве. Вартість угоди склала 8,72 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма отримала замовлення по неконкурентній процедурі «закупівлі у одного учасника». Нагальну необхідність обґрунтували «великою соціальною значимістю цього об’єкту для мешканців міста» та виконанням доручення президента України від 2010 р. Тоді за результатами робочої поїздки в Єнакієве було вирішено надати місту 100 млн грн. на соціально-економічний розвиток.

Компанію «Карпатибудінвест» обрали виконавцем робіт як таку, що може виконати будівельно-монтажні роботи у стислі терміни і власними силами, має досвід роботи і буде готова розпочати роботу негайно.

Засновниками ТОВ «Карпатибудінвест» є ТОВ «Фінансова компанія «Лідер» з угрупування народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенко, а також ПАТ «ЗНВКІФ «Нові технології», очолюване бізнес-партнером Іванющенка – Іваном Аврамовим.

За останні п’ять років «Карпатибудінвест» виграв державні тендери на 381,57 млн грн.