Податківці добудують Інститут Коломійченка за 12 мільйонів після улюбленця Азарова
01.10.2013   //   16 Переглядів

ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» 23 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ДП «Центр капітального будівництва міністерства доходів і зборів України» на роботи з реконструкції рентген-радіологічного відділення. Вартість угоди склала 11,69 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року в інституті повинні укріпити фундамент і стіни, утеплити фасади, замінити покрівлю, оновити внутрішнє опорядження (перестелити підлоги, пофарбувати стіни, зробити підвісні стелі), реконструювати внутрішні мережі, придбати й змонтувати систему відеоспостереження, систему лікувальних газів, змонтувати медичне обладнання тощо. На території інституту мають влаштувати доріжки й проїзди, засіяти газони.

Окрім будівельників Міндоходів у тендері також взяли участь ще чотири компанії, зокрема  ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» (на 80% належить Київраді).

Нагадаємо, у жовтні минулого року інститут Коломійченка уже замовляв реконструкцію рентген-радіології. Роботи оцінили в  19,82 млн грн. і мали завершити ще до кінця 2012 р. Підряд за результатами відкритих торгів отримало ТОВ «Укрбудконтракт», співзасноване Олексієм Лугановим. У 2004 році фірма звела адмінбудинок для очолюваного Миколою Азаровим Мінфіну на Межигірській, а в 2010 р. прем’єр-міністр Азаров призначив Луганова керівником Української держкорпорації по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт «Укрмонтажспецбуд», яку він очолює й понині.

Чи встиг попередній підрядник освоїти якісь кошти за минулорічною угодою – невідомо. Разом з тим, перелік робіт у технічних завданнях нинішнього тендеру й тогорішнього практично співпадають.