«Медтехніка-Суми» вирішила пожалітись у прокуратуру на фармацевтичний тендер обладміністрації
01.10.2013   //   14 Переглядів

Компанія «Медтехніка-Суми» вирішила оскаржити закупівлю ліків на суму 3,61 млн грн., яку у липні провело управління охорони здоров’я (УОЗ) Сумської облдержадміністрації. Про це йдеться у документах, надісланих фірмою «Нашим Грошам».

ТОВ «Медтехніка — Суми» повідомило про направлення скарг прокурору Сумської області і Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

17 липня управління охорони здоров’я Сумської ОДА через претензії до повноти конкурсної заявки відхилило пропозицію «Медтехніка — Суми», яка була на 0,65 млн грн. дешевше від пропозиції переможця – ТОВ «БаДМ» ціною 3,61 млн грн.

Дешевшу пропозицію «Медтехніки-Суми» відхилили, оскільки замовник не отримав необхідну інформацію про досвід виконання аналогічних договорів.

«Медтехніка — Суми» стверджує, що була переможцем аналогічних торгів у 2012 році, тому УОЗ має знати про наявність такого досвіду в учасника.

Також сумська фірма вважає, що тендер міг бути відлаштований під визначеного переможця.

«Замовник вимагає від учасників надання гарантійних листів від виробників товарів, які виробниками в даному випадку всі були зарезервовані під ТОВ «БаДМ» заздалегідь. Регіональний тендерний менеджер фірми БаДМ Шиншина задовго до виходу оголошення повідомляла всіх, що в 2013 році поставки медикаментів УОЗу буде здійснювати вона і ніхто інший, оскільки вона вже домовилась із Замовником», – йдеться у заяві, підписаній директором «Медтехніки-Суми» Валентиною Гурьєною.

Дніпропетровська компанія «БаДМ» є одним з найбільших дистрибуторів фармацевтичних препаратів в Україні.