Шкільний спорткомплекс за 7,5 мільйонів розіграли між бізнес-партнерами
27.09.2013   //   43 Переглядів

Відділ освіти Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради 18 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Аркем» на реконструкцію спортивного комплексу школи № 35 за 7,51 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця листопада наступного року школі повинні зробити поле для футболу й міні-футболу, тенісні корти, баскетбольний майданчик, бігову доріжку, облаштувати трибуни, трансформаторну підстанцію, освітлення комплексу тощо.

Фірму «Аркем» заснував у лютому 2012 р. Богдан Жук. Компанію зареєстрували в Білій Церкві зі статутним капіталом 2 тис грн. За даними ресурсу Контора, що спеціалізується на купівлі-продажу готових фірм, у тому ж лютому 2012 р «Аркем» отримав ліцензію на будівництво, але останній рік компанія провела без обертів. У квітні цього року фірму виставляли на продаж за $4,5 тис. Наразі директором «Аркема» є Микола Ананіч.

Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми «Аркем» стала компанія ТОВ «Теплодом».  ЇЇ у 2006 р. заснував у Києві нинішній депутат столичної міськради Максим Шкуро. У 2010 компанію перереєстрували у Дніпропетровськ, а власниками стали Віктор Іванов, Віталій Попов і Олег Клімов. Останній, згідно з даними Інформаційно-ресурсного центру, також є уповноваженим фірми.

Директор «Аркему» Микола Ананіч та Олег Клімов є бізнес-партнерами по фірмі ТОВ «Прогрес Альфа», котру заснували разом у 2008 р.

Окрім цих двох фірм участь у тендері намагалися взяти ще сім компаній, при цьому декілька з них пропонували виконати роботи  на два-три мільйони дешевше. Однак усі пропозиції були відхилені за сукупністю різних причин – від нестачі низки документів до відсутності ліцензії на певні види робіт.