У Попова через місяць визначать кому віддати 11 мільйонів на сходи до Магдебурзької колони, які вже ремонтує «Київміськбуд»
25.07.2013   //   36 Переглядів
Фото ремонту сходів до Магдебурзької колони зроблено ще у травні - за три місяці до визначення підрядника.

Фото ремонту сходів до Магдебурзької колони зроблено ще у травні – за три місяці до визначення підрядника. Фото ГолосUA

КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» Київської міськдержадміністрації 3 липня оголосило тендер на реставрацію сходів до пам’ятника Магдебурському праву. Розкриття пропозицій призначено на 18 серпня. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно з конкурсною документацією, роботи потрібно виконати цього року. Очікувана вартість робіт становить близько 11 млн грн.

Разом з тим, голова КМДА Олександр Попов ще у квітні розпорядився, аби сходи до Магдебурзької колони було реставровано в рамках підготовки до святкування 1025 років Хрещення Русі. Нагадаємо, урочисті події пройдуть у Києві 27-28 липня.

В свою чергу ремонтні роботи по відновленню сходів вже у травні були у повному розпалі. Їх було доручено компанії «Київміськбуд».

Також до цих свят в авральному режимі завершуються роботи по реконструкції частини парку «Володимирська гірка». 23 липня про хід робіт Олександру Попову доповідав керівник комунального «Київзеленбуду» Михайло Царенко. А заступник голови КМДА Михайло Кучук повідомив, що бюджет реконструкції становить 82 млн грн.

Разом з тим, тендер на реконструкцію «Володимирської гірки» було проведено у 2012 році і підряд вартістю 76,60 млн грн. отримала одеська компанія «Ростдодрстрой» з групи народного депутата від Партії регіонів Геннадія Тру ханова. Тоді тендер також було проведено заднім числом вже після початку виконання робіт.