Держбюджет знов дав мільйон на одеську кінотусовку дружини Тігіпка
02.07.2013   //   204 Переглядів
Сергій і Вікторія Тігіпки на вечірці їхнього кінофестивалю в Одесі

Сергій і Вікторія Тігіпки на вечірці їхнього кінофестивалю в Одесі

Державне агентство України з питань кіно 14 червня уклало угоду з ТОВ «Український кінофестиваль» на підготовку та проведення Одеського міжнародного кінофестивалю з 12 по 20 липня. Вартість угоди склала 1,00 млн грн. Кошти виділено з державного бюджету. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через патент на знак для товарів та послуг «Одеський міжнародний кінофестиваль(ОМКФ)», який належить Вікторії Тігіпко, дружині народного депутата від Партії регіонів Сергія Тігіпка (№9 у списку «Форбс» українських багатіїв зі статками $1,2 млрд).

Вікторія Тігіпко також є основним власником фірми «Український кінофестиваль» з 91% статутного капіталу. Її партнером є директор Одеського фестивалю Денис Іванов. Директором компанії є Леонід Возгоменчук, депутат Бориспільської райради від «Сильної України».

Нагадаємо, минулого року фірма Тігіпко, коли Сергій Тігіпко був віце-прем’єром,  отримала на Одеський кінофестиваль з держбюджету 1,50 млн грн, ще 2 млн грн. було виділено з бюджету Одеської області. У 2011 році видатки держбюджету на фестиваль Тігіпків становили 2,00 млн грн.

ОМКФ