«Ощадбанк» роздав державним і ахметівським енергетикам кредити на 2,15 мільярда
28.06.2013   //   39 Переглядів

ПАТ «Державний ощадний банк України» 19-21 червня за результатами тендерів уклав низку угод з державними і приватними енергокомпаніями на надання кредитів на 2,15 млрд грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Компанії з групи Ріната Ахметова позичили у «Ощаюланку» 1,6 млрд грн. Трирічні відновлювальні кредитні лінії по 800 млн грн. отримали «ДТЕК Західенерго» і «ДТЕК Дніпроенерго». Гроші отримано під 19% річних для поповнення обігових коштів.

Державне ПАТ «Центренерго» позичило у «Ощадбанку» 150 млн грн. на один рік також під 19% річних. Цільове призначення коштів не повідомляється.

ДП «Енергоринок» відкрило у держбанку однорічну відновлювальну кредитну лінію у розмірі 400 млн грн. під 18,88% для здійснення розрахунків з енергогенеруючими компаніями для підтримання останніми 100-відсоткових розрахунків з вугільними підприємствами.

Цього року «Енергоринок» вже брав кредити у «Ощадбанку» для підтримки вугільних підприємств. Загальна сума кредитів цього року становить уже 2,2 млрд грн. На таку ж суму «Енергоринок» кредитувався в «Ощадбанку» і минулого року.