За два роки Табачник витратив на шкільні автобуси понад півмільярда
17.06.2013   //   47 Переглядів

ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міносвіти і науки України 10 червня за результатами тендеру уклало угоди на придбання шкільних автобусів на 151,40 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПрАТ «Бориспільський автозавод» поставить міністерству 200 автобусів по 375 тис грн. Власником 92% акцій «Бориспільського автозаводу» є швейцарське Акцiонерне товариство «Bodmin AG», а засновниками – ТОВ «Мегаком Ера» і ТОВ «Лізингова компанія». Остання через ТОВ «Бодмін-Україна» належить колишньому першому заступнику голови правління банку «Аваль» Володимиру Бутко, який був останнім першим секретарем Донецького обкому ЛКСМУ.

Таку ж кількість автобусів поставить ІП «АІС-Столиця» по 382 тис грн. Нагадаємо, минулого року група «АІС» накопичила заборгованість перед банками у розмірі 1,7 млрд грн. Тоді банкіри заявили, що фірми «АІС» є підконтрольні народному депутату від Партії регіонів Дмитру Святашу. Однак сам Святаш заявив, що він нібито вийшов зі складу засновників «Аіс» ще у 2009 році.

З 2011 року установа Міносвіти провела тендери на придбання шкільних автобусів на 547,35 млн грн. з яких підряди вартістю 316,43 млн грн. отримав «Бориспільський автозавод», а решту отримали «АІС-Столиця» та «Українська Автомобільна Корпорація» нардепа від Партії регіонів Таріела Васадзе.