Колишні начальники з «Укравтодору» і нардеп-«регіонал» розділили 70 мільйонів на дороги Києва
29.05.2013   //   185 Переглядів

КК «Київавтодор» 16 травня за результатами тендеру уклала низку угод на послуги з поточного ремонту об’єктів вулично-шляхової мережі на загальну суму 125,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Дві третини від виділених коштів – 80,77 млн грн. – отримали приватні фірми.

Зокрема 48,54 млн грн. освоять ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» і його дочірнє ТОВ «Бітунова Україна». Перша фірма займеться поточним середнім ремонтом вулиць, друга – влаштуванням тонкошарового покриття доріг.

Контрольним пакетом акцій «Броварського ШБУ» наразі володіє громадянин Росії, імені котрого SMIDA не розкриває. Разом з тим до 2009 року власником фірми на три чверті був Віктор Федорович Гавриленко, який у 2002-2003 роках очолював ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України». Гавриленко також є незмінним директором компанії з самого заснування у 1996 році і за останніми даними SMIDA офіційно все ще є власником міноритарної частки у розмірі 0,0029%. «Броварське ШБУ» відоме тим, що вигравало тендери на трасу до Сухолуччя. Загалом за останні п’ять років фірма отримала підрядів на 687,10 млн грн., а її дочірня «Бітунова Україна» – на 94,55 млн грн.

Ще 17,12 млн грн. отримає ПП «Автомагістраль» на ремонт об’єктів «Великої кільцевої дороги». Засновником фірми є Микола Скоростецький, який з 2005 по 2007 рік очолював Службу автомобільних доріг у Київській області. Загалом за останні п’ять років ця фірма отримала підрядів на 429,93 млн грн.

Також 8,29 млн грн. піде на Голосіївський і Святошинський райони, де ремонтом займеться Дочірнє іноземне підприємство «Дніпродор». Фірма зареєстрована у Дніпропетровську і належить польському ТОВ «PUS», засновниками котрого у свою чергу є Філіп Єжи Станіслав, Януш Фєйдаш, Славомір Рушель, Олександр Баранник, Олександр Полтавець і фірма «Poltavets». За останні п’ять років «Дніпродор» виграв тендерів на 142,31 млн грн.

Окрім того 6,82 млн грн. отримає ТОВ «Ростдорстрой» з бізнес-угрупування колишнього голови фракції Партії регіонів в Одеській міськраді, а тепер народного депутата від ПР Геннадія Труханова. Офіційно засновником одеської компанії є офшор з Віргінських островів «Сайдлейк інтернешнл лімітед». За останні п’ять років фірма отримала підрядів на 1,50 млрд грн.

Решту 44,78 млн грн. освоять комунальні підприємства. Відповідні районні шляхово-експлуатаційні управління займатимуться  поточним ремонтом у  Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Печерському, Подільському, Солом’янському, Шевченківському районах. Також комунальники ремонтуватимуть Столичне і Наддніпрянське шосе, дорожнє покриття мостів і шляхопроводів.