«Регіонал» за чотири роки зібрав 54 мільйони на комунальних підрядах
30.04.2013   //   16 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївського міськвиконкому 19 квітня за результатами тендерів уклав низку угод з ТОВ «Миколаївзеленгосп» на послуги з утримання міста загальною вартістю 11,74 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

За ці кошти упродовж року будуть прибирати парки, сквери, площі та майданчики, викошувати газони, доглядати за зеленими насадженнями та зносити сухі й аварійні дерева. Окрім того фірма буде утримувати поливальні водопроводи, готувати до запуску фонтани, переставляти лавки, урни та вазони з квітами, тощо.

Директором та основним власником ТОВ «Миколаївзеленгосп» є Віктор Буров, депутат Миколаївської міськради від Партії регіонів.

Згідно з даними «ВДЗ» вигравати тендери «Миколаївзеленгосп» почав у грудні 2010 р. За цей час фірма отримала аналогічних підрядів на загальну суму 54,11 млн грн.

Єдиним конкурентом фірми на всіх тендерах було комунальне підприємство – або КП «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг» Миколаївської міськради, або КП «Міськзелентрест» Одеської міськради.