Янукович вклав зароблені два мільйони у найбільший в Україні дзвін
29.04.2013   //   48 Переглядів

Віктор Янукович подарував севастопольському Свято-Володимирському собору найбільший в Україні дзвін, на якому написане ім’я президента. Про це повідомляє «15 минут».

Дзвін вагою 13,5 т був вилитий на Донецькому металургійному заводі, (належить Віктору Нусенкісу – НГ». За словами виробників, це точна копія дзвону, який був у храмі до революції. На сучасному додався напис: «Від вдячних нащадків князю Володимиру», а також ім’я Януковича. Це – подарунок президента собору на честь 1025-ліття Хрещення Русі.

Дзвін привезли на територію собору 28 квітня. Очікується, що він задзвенить 28 липня цього року. Втім, дзвіниця для нього ще не побудована.

Дзвін до Севастополя супроводжувала колона байкерів із севастопольського відділення мотоклубу «Нічні вовки», із якими дружить президент Росії Володимир Путін.

Від «Наших Грошей»

За даними «Комсомольської правди в Україні», у середньому ціна за виготовлення дзвону на Донецькому металургійному заводі коливається в межах 130-170 грн. за 1 кілограм ваги дзвону.

Якщо припустити, що ціна 1 кілограму вилитого для Свято-Володимирського собору дзвону становить 150 грн., то його загальна ціна становить більше 2 млн грн.

Як відомо, президент Віктор Янукович у 2012 році задекларував 774 тис грн. доходу, 4 млн грн. – проценти за банківським вкладом. Також президент отримав 15,5 млн грн. авторської винагороди від ТОВ «Друкарня «Новий світ».

dzvin16