Севастопольський «регіонал» розіграв з «рідною» фірмою 30 мільйонів на пляж університету Шевченка
23.04.2013   //   13 Переглядів

Київський національний університет імені Тараса Шевченка 15 квітня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Стандарт-Строй» на реконструкцію берегоукріплювальних споруд пляжу навчально-наукового центру рекреації та туризму в с. Берегове Бахчисарайського району. Вартість угоди склала 29,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця листопада коштом держбюджету на пляжі університетського пансіонату повинні влаштувати підпірну стіну набережної, буни і буни-пірси, двосторонні сходи  для спуску на пляж (чотири конструкції), а також водовипуск.

Нагадаємо, що у грудні 2012 р. КНУ вже укладав угоду на подібну реконструкцію. Підряд вартістю 3,01 млн грн. тоді отримало ПАТ «Морстрой», чиїми власниками є латвійська фірма «BMGS» та дві фізособи – громадяни Латвії, імена яких SMIDA не розкриває. Роботи мали виконати до кінця грудня минулого року, однак, чи були освоєні ці кошти, – невідомо.

Фірма «Стандарт-Строй» належить депутату Севастопольської міськради від Партії регіонів Андрію Григорову, члену комісії з питань містобудування, регулювання земельних і водних відносин.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері з різницею в 0,3% було ПП «Югспецмонтаж». Цю фірму в 2004 р. заснувала Надія Григорова, пізніше компанію переоформили на Наталю Павленко. Вищезгаданий Андрій Григоров фігурував директором «Югспецмонтажу» при створенні фірми у 2004-2006 р.р., а також у 2012 р. За даними «ВДЗ», за останні п’ять років фірма тендерів не вигравала.

За останні п’ять років «Стандарт-Строй» виграв тендери на загальну суму 267 млн грн. Зокрема серед них – підряд вартістю 88,11 млн грн. на реконструкцію комплексу берегоукріплювальних споруд набережної смт. Гурзуф в Криму. За інформацією «Дзеркала тижня», найактивніше робота тоді йшла на пляжних картах, прилеглих до оздоровчого комплексу «Жемчужина Крыма», на території котрої фірма сина Миколи Азарова Олексія планувала будувати елітний готель. Саме Олексія Азарова гурзуфці називали власником і «Жемчужины», і пляжів.