У Вуглегірської ТЕС замовили теплоенергію через три дні після того, як вона згоріла
11.04.2013   //   32 Переглядів

Відділ охорони здоров’я Дебальцівської міськради Донецької області 2 квітня уклав угоду з ПАТ «Центренерго» в особі Вуглегірської ТЕС на постачання теплової енергії та гарячої води для Світлодарської міської лікарні №2 на 702 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В обґрунтуванні закупівлі вказано, що неукладання договору з Вуглегірською ТЕС на централізоване постачання пари і гарячої води призведе до припинення/обмеження пари і гарячої води Світлодарській міській лікарні №2.

«Це поставить під загрозу здоров’я та життя громадян м. Світлодарськ, призведе до відключення від систем теплозабезпечення соціальних об’єктів (шкіл, дитячих садків, лікарень, ін.), стане причиною виникнення надзвичайних економічних та соціальних обставин, спричинить руйнування об’єктів життєзабезпечення», – йдеться в обґрунтуванні.

Угоду на постачання тепла для Світлодарської лікарні укладено через три дні після того, як Вуглегірська ТЕС згоріла. Ще через п’ять днів дані було опубліковано у «Віснику держзакупівель».

106785

106785_1