Голові облради винаймуть аж дві персональні автівки
01.04.2013   //   50 Переглядів

Полтавська облрада 22 березня уклала угоду з комунальним автотранспортним підприємством Полтавської облради на послуги з перевезення депутатів, керівництва та виконавчого апарату обласної ради в службових та представницьких цілях. Вартість угоди склала 800 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Облрада отримає в користування 10 транспортних засобів до кінця року. З них дві закріплені персонально за головою облради Іваном Момотом, по одній – за першим заступником Володимиром Онищенко і заступником Володимиром Марченко, ще по одному – за керуючим справами виконавчого апарату Олександром Литвиненко, загальним відділом обласної ради, одна для депутатів, одна чергова, автобус і мікроавтобус.

Марка автівок не повідомляється. Режим роботи водіїв – ненормований. Оплачувати послуги будуть з коштів місцевого бюджету.

Тендер провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», оскільки до того відкриті торги на цю ж закупівля двічі скасовували, бо на участь подавали заяви менше двох учасників.

Згідно з даними «ВДЗ», за останні п’ять років Полтавська облрада витратила на транспортні послуги 4,21 млн грн.