Академіки замовили якісь «унікальні» транспортні послуги за 2 мільйони
11.03.2013   //   19 Переглядів

Національна академія наук України 1 березня уклала угоду з Державним автотранспортним підприємством експедиційних та спеціальних автомобілів НАНУ на транспортні послуги в 2013 році вартістю 1,80 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Яку кількість та які саме авто замовлено – не повідомляється. Торги проведено за процедурою закупівлі «в одного учасника», що дозволило НАНУ не публікувати технічне завдання на замовлені послуги.

Вибір неконкурентної процедури в академії обґрунтували «48-річним досвідом плідної співпраці» з власним автопідприємством. В НАНУ також відмітили «відсутність на даний час інших автотранспортних підприємств з таким широким спектром послуг».

«Для задоволення різноманітних потреб щодо транспортного обслуговування підприємство має на своєму балансі автотранспортні засоби  різних модифікацій, а саме: легкові службові автомобілі з водіями високої кваліфікації та відповідальності; мікроавтобуси для обслуговування Відділу міжнародних зв’язків, Науково-організаційного відділу та інших структурних підрозділів  Президії НАН України, до яких встановлені високі вимоги з урахуванням специфіки їх роботи,  особливо до кваліфікації водіїв; вантажні автомобілі, автокрани, трактори, самоскиди, автонавантажувачі та інший спеціальний  рухомий склад  для забезпечення виконання господарських, науково-пошукових та експедиційних робіт; спеціальні автомобілі швидкої допомоги для обслуговування Медичного об’єднання для вчених НАН України (Лікарня для вчених НАН України, поліклініки №1 та №2); автобуси для перевезення учасників семінарів, наукових конференцій, загальних зборів НАН України», – йдеться в обґрунтуванні.

В 2012 році академія наук замовила транспортні послуги за 1,86 млн грн., в 2011-му – за 1,57 млн грн.