Чернігівському меру дали задурно Тоуоtа Саmrу від чого постраждав міський бюджет
21.02.2013   //   33 Переглядів

Чернігівська фірма, яка за допомогою ветеранської організації афганців безплатно передала меру міста Олександру Соколову автомобіль Тоуоtа Саmrу, перед тим не оплатила в бюджет міста пайовий внесок на 630 тисяч гривень. Про це пише Назар Захарченко у «Високому валі», посилаючись на акт перевірки Державної фінансової інспекції України.

Так, у документі фінінспекції сказано, що ТОВ «Інвестиційна компанія «Автоцентр-сервіс», яка побудувала автосалон на проспекті Миру, 167, у 2012 році не сплатила до бюджету Чернігова 630 тис грн пайового внеску.

Незадовго до здачі об’єкта мер Соколов отримав у безплатне користування до 31 грудня 2015 року новий автомобіль Тоуоtа Саmrу від обласного відділення Українського союзу ветеранів Афганістану (який він сам і очолює).

Це авто афганцям подарувала комерційна структура – ТОВ «Сівер-авто», яке стало власником автосалону на проспекті Миру, 167. Його офіційне відкриття відбулося у жовтні минулого року під назвою «Сівер-авто».

Земельна ділянка для будівництва автосалону була надана містом у рамках «інвестиційно-підрядного договору» між  УКБ Чернігівської міської Ради і ТОВ «Інвестиційна компанія «Автоцентр-сервіс».

Яким чином побудований об’єкт опинився у приватній власності – невідомо.

У 2002-2006 роках Соколов, перебуваючи на посаді мера, орендував Тоуоtа Саmrу у Чернігівської ТЕЦ за 1 гривню на місяць.