Мерія виділила з бюджету 6 мільйонів на передплату криворожців на «Червоний гірник»
06.02.2013   //   89 Переглядів

Управління праці та соцзахисту населення виконкому Криворізької міськради Дніпропетровської області 29 січня уклало угоду з редакцією Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник» на передплату газети вартістю 5,96 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Коштом міського бюджету на газету передплачено 69,7 тис примірників видання на лютий-грудень поточного року. Вартість однієї передплати склала понад 85 грн.

Гроші виділено відповідно до рішення Криворізької міської ради від 28 грудня «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій мешканців м. Кривого Рогу на 2013 рік».

Комунальна газета виходить двічі на тиждень. Кількість передплатних екземплярів, замовлених коштом міського бюджету, значно перевищує тираж видання, який становить 33 тис екз.

В 2011 році місцеве видання «Кривой Рог Life» повідомило, що мерія витратила 66 тис грн. на передплату ветеранів війни на газету «Червоний гірник». За даними видання, ці кошти були зекономлені «унаслідок зменшення чисельності підопічних у криворізьких будинках милосердя і відсутності звернень громадян на оплату послуг з поховання близьких».