132 мільйони на ремонт Зміївської ТЕС розіграли між місцевими та донецькими
28.01.2013   //   19 Переглядів

ПАТ «Центренерго» 22 січня за результатами тендеру уклало угоди на ремонт енергетичного обладнання Зміївської ТЕС на суму 131,97 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Востокэнергоремонт» отримає 107,32 млн грн. Компанія зі статутним капіталом 12 тис грн. зареєстрована на мешканців Зміївського району Володимира Молокова та Олександра Кравченка. Загалом за останні чотири роки фірма виграла тендери на суму 206,61 млн грн. і всі в структурі «Центренерго».

Ще 24,65 млн грн. отримає донецьке ТОВ «Спеценергомонтаж». Засновниками фірми зі статутним капіталом 46 тис грн. є Андрій Машталап, Олена Запорожець та Володимир Ковальов, який також входить до складу засновників ТОВ «Укрбіотехнологія» разом зі своїм братом Михайлом Ковальовим, відомим як заступник директора ФПГ «Альтком». За останні п’ять років фірма отримала підряди на 616,64 млн грн.

В усіх тендерах, пов’язаних з ремонтом об’єктів «Центренерго» ці компанії розігрували підряди або виключно між собою, або за участі ТОВ «Донецкэнергоремонт». Цю компанію через ТОВ «Бізнес інвест груп» контролює Антон Клименко, брат голови Державної податкової служби Олександра Клименка. Загалом «Донецькенергоремонт» отримало підряди від різних енергокомпаній на 446,53 млн грн.