«Енергоатом» знову розважається кабелями по завищеній ціні
21.01.2013   //   13 Переглядів

ДП «НАЕК «Енергоатом» 11 січня за результатами тендеру уклав угоди на постачання кабелів на 9,23 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Техно хім інвест» отримає 8,33 млн грн. Засновником цієї фірми є аграрний бізнесмен Віталій Карлюк, який займається виробництвом насіння сільськогосподарських культур.

ТОВ «Кабельтехпостач», яке вже відмічалось поставками кабелів для «Енергоатому» по вдвічі-втричі завищеним цінам, цього разу тримало підряд на 0,91 млн грн.

По одному з лотів конкурентом «Кабельтехпостачу» була компанія «Мастер-Кабель Україна», яке пропонувало продукцію за 2,99 млн грн. – на третину дешевше від конкурента. Однак цю заявку було відхилено, оскільки в пропозиції учасника  відсутнє підтвердження повноважень офіційного представника виробника ВАТ НП «Подольсккабель». «Наявний в пропозиції лист №А-11-1522 від 16.10.2012 не містить інформації щодо надання повноважень представника», – вирішив тендерний комітет «Енергоатому».

В фірми не погодились з цим і оскаржили закупівлю по цьому лоту в Антимонопольному комітеті. Відтак результат поки що не оголошено, хоча вже акцептовано пропозицію «Кабельтехпостачу» вартістю 4,24 млн грн.

ТОВ «Кабельтехпостач» зі статутним капіталом 20 тис грн. засновано киянином Олексієм Соловйовим в грудні 2010 року і відразу після цього почало вигравати державні тендери. За два роки фірма отримала підряди вже на 208,73 млн грн.