Фірма зі «статутником» 3 тисячі назбирала 54 мільйони на теплопостачанні Зугреса
19.12.2012   //   23 Переглядів

Головне управління капітального будівництва Донецької облдержадміністрації 17 грудня уклало угоду з ПП «Бастер» на продовження робіт з реконструкції системи теплопостачання м. Зугрес вартістю 34,91 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер провели за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», оскільки наприкінці жовтня цього року ПП «Бастер» отримало підряд вартістю 19,32 млн грн. на перші два пускові комплекси і саме вона наразі виконує реконструкцію тепломереж Кам`яної зони міста та установку приладів обліку теплової енергії у споживачів.

Останній підряд охоплює решту три пускових комплекси робіт: реконструкцію тепломереж зони Корнієнко, магістралі Південної зони  і тепломереж Південної зони. Ці роботи мають завершити до кінця червня наступного року.

Таким чином за сумою двох угод ПП «Бастер» загалом отримало на цьому об’єкті 54,23 млн грн.

Засновником ПП «Бастер» зі статутним фондом 3 тис грн. є донеччанин Сергій Дюндєв. Єдиний підряд, який фірма отримувала в системі державних закупівель за останні чотири роки окрім теплопостачання Зугресу – це два тендери на аварійний ремонт каналізації у Слов’янську за 4,37 млн грн.