Лікарняні листки ще в восьми областях загонять в єдину базу за 10 мільйонів
12.12.2012   //   25 Переглядів

Виконавча дирекція Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності 5 грудня уклала угоду з ТОВ «Медіасофт» на введення у дослідну експлуатацію Єдиного електронного реєстру лікарняних листків непрацездатності у 8 областях України. Вартість угоди склала 9,59 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Реєстр було введено в дію в 2010 році в пілотних регіонах, якими стали Івано-Франківська, Одеська та Харківська області. Однак даних про відповідний тендер в «ВДЗ» не було опубліковано. Відтак вартість первісної угоди та причини обрання підрядником саме «Медіасофту» невідомі.

Наразі з івано-франківською компанією Оксани Фіцак та Віталія Андреїва укладено угоду по неконкурентній процедурі закупівлі «в одного учасника» на розповсюдження реєстру лікарняних листків непрацездатності в 2831 закладі охорони здоров’я у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Чернівецькій, Полтавській, Львівській, Луганській та Чернігівській областях. В кожному закладі буде створено одне робоче місце для ведення реєстру і в обласних відділеннях фонду створять по вісім робочих місць операторів.