Владика-«регіонал» з Київо-Печерської Лаври злив «Уютному дому» вже 89 мільйонів з держбюджету
04.12.2012   //   12 Переглядів

Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра (чоловічий монастир) Української православної церкви МП 27 листопада уклав угоду з ТОВ «Уютный дом» на додаткові роботи по проведенню протизсувних заходів, інженерного захисту, протиаварійних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври. Вартість угоди склала 5,29 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику держаних закупівель».

Попередню угоду на ці роботи Лавра уклала з ТОВ «Уютный дом» 20 червня. Збільшення фінансування аргументують «необхідністю  проведення додаткових будівельних робіт, не включених у початковий проект, але які стали через непередбачувані обставини  необхідними для виконання проекту». В чому полягають додаткові роботи та обставини, що призвели до виникнення цієї необхідності – не пояснюється.

Завершити роботи повинні до кінця грудня. Роботи фінансуються з державного бюджету.

Засновниками ТОВ «Уютный дом» є Петро і Тетяна Карпенки та Сергій Тарковський. Намісником Лаври є владика Павло (Лебідь), депутат Київради від Партії регіонів.

Загалом з моменту першої угоди у травні минулого року ТОВ «Уютный дом» отримало від Лаври підрядів на 88,88 млн грн. Загалом же Києво-Печерська Лавра з кінця 2010 року провела тендери на 126,38 млн грн., виділених з держбюджету. Також Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник з часу заснування «ВДЗ» в середині 2008 року провів тендери на будівельні роботи на загальну суму 99,03 млн грн. Відтак загальна вартість будівельних робіт, замовлених в Лаврі за останні чотири роки, становить 225,41 млн грн.