Легкоатлетам купили інвентарю на 10 мільйонів у фірми звільненого після корупційного скандалу Борзова
23.11.2012   //   23 Переглядів

ДУ «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» 20 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ «Атлетика Віва» на придбання інвентарю для легкої атлетики на загальну суму 10,96 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано кілька десятків найменувань інвентарю, в тому числі естафетні палички, ядра, списи, п’єдестали, інформаційне табло, та інше (весь перелік нижче). Закупівля здійснена коштом державного бюджету.

Разом з тим вартість окремих предметів на сайті «ВДЗ» не повідомляється всупереч вимогам Мінекономрозвитку.

За даними SMIDA, єдиним акціонером ПрАТ «Атлетика Віва» є Федерацiя легкої атлетики України (ФЛАУ), яку донедавна очолював Валерій Борзов.

Разом з тим, код ЄДР 14292236 належить Всеукраїнській спілці громадських організацій «Федерація легкої атлетики України». Засновниками цієї організації з 2007 року є Валерій Борзов, Валерій Александров і Олександр Коленко.

Двократного олімпійського чемпіона в спринті Валерія Борзова було звільнено з посади голови ФЛАУ на початку листопада після корупційного скандалу, коли з’ясувалось, що тренери легкоатлетичної збірної України займались махінаціями. Вони подавали до Федерації звіти про проведення тренувальних зборів в Росії, підкріплюючи їх кошторисами, які були завірені печатками вже ліквідованої спортивної бази. Масштаб оборудок перевищив 1 млн грн. За це також було звільнено з посади Державного тренера збірної України по легкій атлетиці Валерія Олександрова та кількох інших чиновників.