Проспект Миру в Донецьку розширять за 92 мільйони
02.11.2012   //   26 Переглядів

Управління капітального будівництва Донецької міськради 26 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Данком» на реконструкцію автодороги по проспекту Миру на загальну суму 92,11 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику держаних закупівель».

Півторакілометрова ділянка від Набережної річки Кальміус до вулиці Краснодонської обійдеться в 51,12 млн грн. Проїжджу частину дороги розширять до 15 м  із улаштуванням  двостороннього руху транспорту, асфальтобетонне покриття проїзної частини посилять.

Ще за 40,99 млн грн. реконструюють ділянку довжиною в 750 м від Краснодонської до бульвару Шахтобудівельників. Згідно з проектом тут також збираються посилити покриття проїзної частини та збудувати новий напрямок автомобільної дороги шириною 10,5 м,  а на перехресті із бульваром Шахтобудівельників зробити розв’язку. Також заплановано зробити під’їзд до житлового будинку №54 із стоянковими майданчиками.

На обох ділянках влаштують вимощені плиткою тротуари шириною 2,25 – 3,0 м та заїзні ділянки в місцях  зупинки громадського транспорту. В ході реконструкції перевлаштують контактну мережу тролейбусної лінії, а також водо- й газопроводи, каналізацію й тепломережі.

Всі роботи повинні завершити до кінця наступного року.

Засновником ТОВ «Данком» зі статутним капіталом 38 тис грн. є донеччанин Андрій Довгопол. За останні чотири роки компанія отримала підряди на 527,19 млн грн.