Маріупольський порт перед приватизацією купив буксири на чверть мільярда
02.11.2012   //   34 Переглядів

ДП «Маріупольський морський торговельний порт» 25 жовтня за результатами тендеру уклав угоди на придбання багатоцільових буксирів на суму, еквівалентну 228,56 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

У голландської суднобудівної фірми «Damen Shipyards Gorinchem» за 10,30 млн євро придбано буксир потужністю не менш ніж 5600 к.с. ДП «Краншип» отримає $15,18 млн за буксир потужністю не менш ніж 5000 к.с. Перший буксир має бути поставлений до кінця цього року, а другий – в січні 2013 р.

«Краншип» має верф в Керчі, фірма вгодить в групу одеську групу «Трансшип». Офіційним власником ТОВ «Трансшип» зі статутним капіталом 34 тис грн. є Алла Андріївна Маштакова.

Нагадаємо, група СКМ Ріната Ахметова висловила зацікавленість в придбанні Маріупольського торгового морпорту, а також МТП «Південний».

«Я не знаю, чи буде приватизація, або концесія, або оренда. Але я точно знаю, що нам цікавий Маріупольський порт, тому що, за великим рахунком, все завантаження Маріупольського порту – це наші вантажі, і ми хочемо контролювати, природно, цей ланцюжок. Другий об’єкт – порт «Південний»», – сказав генеральний директор СКМ Олег Попов.