Держрезерв за 73 мільйони купив яловичини з 25% «дельтою». На піддавках Бахматюк і «клюєвки»
26.10.2012   //   31 Переглядів

Державне агентство резерву України 18 жовтня за результатами тендеру уклало низку угод на постачання 2 тис тон замороженої яловичини І категорії у півтушах на загальну суму 72,60 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «КНБГ» отримає 50,82 млн грн. за 1,4 тис тон говядини для закладки на склади Держрезерву в смт.Золочів (Харківська обл.) і Дніпропетровську. М’ясо придбано по 36 310 грн./т.

Засновниками фірми-постачальника зі статутним капіталом 33 тис грн. є дніпетровчанин Дмитро Биць кий і киянка Тетяна Кузнєцова. Єдиним конкурентом було ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат», який контролюється групою «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка. Раніше компанія «Ритм» з групи Бахматюка вже була єдиним програвшим конкурентом на тендері Держрезерву по закупівлі яловичини.

ТОВ «Слов’янська деревня» отримає 21,78 млн грн. за 600 тон яловичини, які треба закласти на склад в м.Докучаєвськ (Донецька обл.). М’ясо придбано по 36 300 грн./т.

Засновниками компанії зі статутним капіталом 51,5 тис грн. є донеччани Олена Шулікіна та Сергій Чубенко. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Сінтезпродсервіс». Його засновники Ганна Асланова, Ганна Сарбей (партнерка директора комунального підприємства «Донецька автопарковка» Миколи Парієнка по ТОВ «ДН-консалтинг»)та Аліса Шай були акціонерами банку «Національний кредит», коли він був пов’язаний з братами Клюєвими.

В обох випадках заморожена яловичина придбана значно дорожче від ринкових цін. В відкритих джерелах є дані про яловичину глибокої заморозки по 28-30 тис грн./т, що на чверть дешевше від закупівельної ціни Держрезерву.