З початку року ДАІ збільшило кількість відеосистем «Рубіж» на дорогах в півтора рази
02.10.2012   //   77 Переглядів

Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у Львівській і Закарпатській областях 20 вересня уклали угоди з ТОВ «Оллі Транс» на постачання систем «Відеоконтроль-рубіж» на 270 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Кожна область придбала по одному комплекту для відеофіксації транспортних засобів з розпізнанням номерних знаків та перевіркою за розшуковими реєстрами.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки «Оллі-транс» є виробником цих приладів і раніше області купували системи «Відео-контроль» саме у цієї фірми на відкритих торгах. Засновниками фірми є кіпрські офшори «Чаростель Коммершіал Лтд» і «Галаксус Ентерпрайзіз Лімітед».

Системи «Відеоконтроль-Рубіж» в Україні станом на січень 2012 року було встановлено в 46 точках (перелік нижче). Після того ДАІ придбало щонайменше ще 28 комплектів для 14 регіонів України. Закупівлі цих систем ДАІ розпочало в липні 2011 року, придбавши з того часу у «Оллі-транс» комплекти на 24,04 млн грн.

Де в Україні було встановлено системи «Відеоконтроль-Рубіж» станом на 24 січня 2012 року: