В Макіївці збудують хірургію за 95 мільйонів
17.09.2012   //   14 Переглядів

Головне управління капітального будівництва Донецької облдержадміністрації 7 вересня за результатами тендеру уклало з ТОВ «ПП «В.К.П. «Постачсбувторг» угоду на будівництво хірургічного корпусу КМУ «Клінічна Руднична лікарня» у місті Макіївка. Вартість угоди склала 94,54 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Першу чергу будівництва фінансують коштом субвенції з держбюджету, завершити цю частину робіт мають до кінця наступного року. Які саме роботи заплановано невідомо, оскільки технічна документація на сайті «ВДЗ» відсутня.

Пропозиція «Постачсбувторгу» не була найнижчою. Окрім цієї компанії в конкурсі брали участь ще дві фірми. Зокрема  ТОВ «Донсервісбуд» пропонував будувати лікарню за 76,09 млн грн. Однак дешевшу на 20% пропозицію було відхилено через відсутність в учасника ліцензії на право здійснення будівельної діяльності.

ТОВ «ПП «В.К.П. «Постачсбувторг» – донецька фірма зі статутним капіталом 13 123 грн., заснована Вадимом Аурсаліді.

З початку року компанія отримала підряди на 156,51 млн грн., зокрема цього літа «Постачсбувторг» отримав 29 млн грн. на реконструкцію єнакіївської школи № 34, котру закінчував Віктор Янукович.