Екс-мер отримав 11 мільйонів на облагородження Театральної площі
17.09.2012   //   12 Переглядів

Колишній головний «тігіпковець» отримає 8 мільйонів на Театральну площу й ще 3 на котельню

Управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації 6 вересня уклало угоди з ТДВ «Інтерресурси» на будівельні роботи вартістю 11,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Зокрема 8,00 млн. грн. фірма отримає реконструкцію Театральної площі у м.Кіровограді. Роботи вестимуться на території скверу, прилеглої до театру ім. М.Кропивницького. Роботи фінансують коштом державного фонду регіонального розвитку, завершити площу повинні до кінця цього року. В чому саме полягатиме реконструкція невідомо, оскільки технічне завдання на сайті «ВДЗ» відсутнє.

Ще 3,40 млн грн. коштуватиме будівництво індивідуальної котельні по вул. Орджонікідзе, 17/19, що через дорогу від театру.

Обидва тендери проведено за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника»  через нагальну потребу – термін робіт закінчується у жовтні 2012 року, коли буде святкуватись  130-річчя заснування Кіровоградського академічного  обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького.

Компанія «Інтерресурси» отримала  підряд, оскільки саме вона веде і реконструкцію самого театру вартістю 78,71 млн грн.

Засновниками ТДВ «Інтерресурси» колишній голова міськвиконкому Кіровограда Микола Москаленко та його син Кирилл.