Бютівець за 18 мільйонів відремонтує школи в округу бютівського перебіжчика Рибакова
12.09.2012   //   106 Переглядів

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 4 вересня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «Будспеценергоресурси» на реконструкцію шкіл на загальну суму 18,35 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця цього року коштами державного бюджету потрібно реконструювати Городнянську районну гімназію (7,99 млн грн.) і школу в селі Жадове Семенівського району, де за 1,72 млн грн. потрібно відремонтувати систему опалення та замінити віконні блоки.

Ще 8,64 млн грн. коштуватиме реконструкція школи в м.Понорниця Коропського району. В цьому випадку роботи потрібно виконати до кінця 2013 року, фінансування з державного фонду регіонального розвитку.

Всі ці населенні пункти знаходяться в округу №207, за яким до Верховної Ради балотується народний депутат Ігор Рибаков, який раніше вийшов з фракції БЮТ і створив групу «Реформи і порядок».

Засновником ТОВ «Будспеценергоресурси» зі статутним капіталом 1073 гривні є депутат Чернігівської міськради від «Батьківщини» Юрій Євтушенко. Вищевказані підряди на 18,35 млн грн. стали дуже суттєвими для компанії, яка до цього за чотири роки виграла тендери на 30,24 млн грн.