У Одарича викинули місцевих шляховиків з теми на 28 мільйонів заради харківського «регіонала»
06.09.2012   //   41 Переглядів

Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 28 серпня за результатами тендеру уклав з ТОВ «Управління механізації «Аерошляхбуд» угоду на реконструкцію проспекту Хіміків у м. Черкаси за 27,96 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ремонтувати проспект будуть на ділянці від вул. Смілянської до вул. Першотравневої. Зокрема  в ході реконструкції укріплять колодязі інженерних мереж, замінять дорожнє покриття і зробити на ньому розмітку, облаштують пішохідні переходи пандусами.

Довжина ділянки складає 5,5 км, таким чином роботи обійдуться по ціні 5,08 млн грн./км.

Ремонт проходить за кошти місцевих бюджетів і має бути завершений не пізніше шести місяців з моменту отримання переможцем авансу.

Пропозиція «Аерошляхбуду» не була найнижчою на торгах. Окрім цієї фірми участь в конкурсі брали ще чотири компанії, і три з них – всі три з Черкас – пропонували реконструювати проспект дешевше на 5-10%. Однак їхні пропозиції замовник відхилив, аргументуючи це тим, що учасники не відповідали кваліфікаційним критеріям їхні пропозиції не відповідали умовам конкурсних торгів. В чому саме невідповідність не пояснюється.

Таким чином до участі в тендері було допущено лише дві фірми, обидві з Харківської області.  При цьому ТОВ «Проектно-будівельна компанія «Інбітек» пропонувала виконати роботи дорожче лише на 0,0025%.

ТОВ «Управління механізації «Аерошляхбуд» через ланцюжок засновників контролюють сім’я Стефановичів та депутат Харківської міськради від Партії регіонів Леонід Янов. Фірма почала вигравати тендери наприкінці 2011 р., з того часу отримала підрядів на 140,21 млн грн., у тому числі 70 млн грн. минулого місяця на ремонт доріг у Черкасах.