У Каськіва за 12 мільйонів поїдуть по світу себе показати та на бізнесменів подивитись
31.08.2012   //   34 Переглядів

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України 23 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Лерон Тревел Менеджмент» на проведення рекламного турне в 15 містах світу вартістю 11,90 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Проведення роуд-шоу з метою «надання міжнародній спільноті актуальної, всеосяжної інформації щодо інвестиційних можливостей в Україні та залучення в Україну іноземних інвестицій» заплановано на вересень-грудень цього року, відразу по закінченні Міжнародного інвестиційного форуму за участі президента Віктора Януковича в Ялті 20 вересня.

24 вересня – 3 жовтня Держагентсво планує одноденні заходи в Москві, Варшаві, Парижі, Мюнхені та Римі. 23 жовтня – 1 листопада агентство Владислава Каськіва планує бути в Сінгапурі, Сеулі та Пекіні, 12 – 22 листопада в Торонто, Сан-Франциско, Вашингтоні та Сан-Паулу, 3 – 14 грудня – в Ер-Ріяді, Досі та Тель-Авіві. Українська делегація складатиметься не менше ніж з 8 осіб. В кожному місті планується кількагодинна презентація для місцевих ділових кіл та журналістів з фуршетом по завершенню.

До кошторису входить висвітлення заходу в українських та зарубіжних інтернет- та друкованих ЗМІ під час та після проведення заходу.

В конкурсній документації наведено два критерії ефективності послуг компанії «Лерон Тревел Менеджмент» – присутність на кожному з заходів не менше 100 представників ділових кіл та не менше 10 сюжетів в ЗМІ в кожному місті проведення роад-шоу. Про жодні вимоги до самого Держагентства з точки зору ефективності турне не повідомляється.

Нагадаємо, минулого року Держагентсво організовало турне по 16 містам світу вартістю 12,72 млн грн. Тоді склад делегації налічував 11 осіб, тобто на три більше, ніж цього року. Тоді організатор турне мав забезпечувати розміщення інформаційних матеріалів про Україну окрім місцевих ЗМІ також у виданнях «The Times», «The European Times», «The Financial Times» і «FDi Magazine», а також на біл-бордах в містах турне.