Проектантам мосту дали 92 мільйони, аби вже цього року відкрити рух через Дніпро
22.06.2012   //   29 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області 19 червня уклало угоду з ДП «Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» на коригування проектно-кошторисної документації на будівництво автотранспортної магістралі через р.Дніпро в м.Запоріжжі. Вартість угоди склала 92,29 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через необхідність якнайшвидшої розробки документації, оскільки міст має бути відкритий для руху вже в 2012 році. Про це повідомляється в обґрунтуванні закупівлі.

До літа 2011 року будівництво запорізького мосту контролювалось місцевою владою, однак після серпневого візиту до Запоріжжя прем’єр-міністра Миколи Азарова будівництво перейшло з комунальної власності до державної. Також було розірвано угоду на будівництво мосту з  ПАТ «Мостобуд» вінничанина Володимира Продівуса і укладено нову угоду вартістю 3,22 млрд грн. з ВАТ «Уманьавтодор» Бахтіяра Сапаєва, який в 2010 році очолював державну компанії «Автомобільні дороги України», а ще раніше керував Службою автодоріг в Черкаській області.