Донецька ОДА поздоровила любих журналістів патентованими медальками по 312 гривень
18.06.2012   //   65 Переглядів

Заступник відповідального редактора газети «Донбасс» Андрій Кривцун на губернаторському прийомі миє в шампанському «Золоте перо», отримане від Донецького обласного союзу Національної спілки журналістів, очолюваного головним редактором "Донбасу" Олександром Брижем. Фото «Донбасс.уа».

Управління інформаційної політики та з питань преси Донецької облдержадміністрації 11 червня уклало угоду з підприємцем О.Л. Толстовим на закупівлю сувенірної продукції на суму 156 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано 500 комплектів символічних медалей з неблагородних металів, плакованих благородним металом із прозорими капсулами по 312 грн./од. Склад комплектів і зовнішній вигляд медалей не опубліковано.

Напередодні Дня журналіста 5 червня в донецькому готелі «Шахтар-плаза» губернатор Андрій Шишацький влаштував прийом для місцевих ЗМІ з врученням нагород найкращим на думку облдержадміністрації журналістам.

Торги по придбанню медалей проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через наявність суміжних авторських прав у розробника та виробника цих медалей.