Костюченкам дали ще півмільярда на дорогу до Дніпропетровська по 48 мільйонів за кілометр
31.05.2012   //   40 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 25 травня за результатами тендеру уклала низку угод на будівництво автомобільної дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на Волгоград через м.Дніпропетровськ, м.Донецьк) на ділянці обходу м.Дніпропетровська від автомобільної дороги Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя) до межі м.Дніпропетровська на суму 504,15 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено роботи по ділянці довжиною 5,7 км з будівництвом транспортних розв’язок, шляхопроводу та штучних спорту для проїзду сільгосптехніки (весь перелік нижче). Середня вартість будівництва 1 км дороги без врахування споруд складає близько 48 млн грн.

ПАТ «Трест Дніпродорбуд» отримає за ці роботи 439,00 млн грн. За даними SMIDA, акціонерами компанії є Телесай Андрiй Володимирович, Губарїва Валентина Дмитрiвна, колишній міністр транспорту України Костюченко Леонiд Михайлович і Костюченко Сергiй Михайлович, який раніше очолював Дніпропетровську службу автодоріг та був секретарем Дніпропетровської міськради.

ТОВ «Спецбудконтакт» отримає 65,15 млн грн. Засновниками компанії є Віктор і Дмитро Хоботи. Віктор Хобот відомий як директор «Новомосковського шляхово-будівельного управління № 61», яке є дочірнім підприємством ЗАТ Трест «Дніпродорбуд».

З врахування цих закупівель «Дніпродорбуд» і його дочірня компанія з вересня 2010 року отримали підряди на будівництво траси Знам’янка – Луганськ – Ізварине в Дніпропетровській області на загальну суму 1,15 млрд грн.