Тачки для Цушка, ВРЮ і клерків Азарова
23.04.2012   //   13 Переглядів

Державні органи 10-13 квітня за результатами тендерів уклали низку угод на послуги з транспорт нового обслуговування чиновників та обслуговування своїх автомобілів. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вища рада юстиції України замовила ТОВ «Автолайф центр» послуги з техобслуговування та ремонту 12 автомобілів. Загальна вартістю угоди не повідомляється. Вартість послуг ремонтників становила 170 грн./нормо-година. В автопарку ВРЮ є Лексус GS 300 2005 р.в., Тойота Камрі 2008 р.в, а також кілька Опелів, Рено-Самсунг та Фордів.

Автопідприємство Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів за 283 тис грн. придбало у кількох підприємств нові автошини.

ДУ «Урядовий контактний центр» за 148 тис грн. орендував у урядового автопідприємства один автомобіль класу D не раніше 2005 р.в. з двома водіями в межах 13 робочих годин на добу, пробіг 85 км на добу. До цього класу відносяться автомобілі середнього класу такі як Ауді А4, Форд-Мондео, Фольксваген-Пассат, Мерседес 3-го класу, БМВ 3-ї серії, тощо.

Антимонопольний комітет України за 460 тис грн. замовив ТОВ «ВКФ «Доміно» транспортні послуги двох представницьких і двох автомобілів «середнього» класу. Марка орендованих авто не повідомляється.