«Бориспіль» викинув з тендеру держкомпанію і ще три приватні поки вартість котельні не досягла 43 мільйонів
10.04.2012   //   59 Переглядів

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 4 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Український теплоенергетичний альянс» на будівництво опалювально-виробничої котельні №2 для теплозабезпечення термінала «D» вартістю 43,29 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи потрібно виконати протягом 2012-2013 років.

В тендері брали участь сім компаній, чотири з яких пропонували виконати роботи дешевше від майбутнього переможця. Найдешевшу пропозицію вартістю 39 млн грн. надала Українська державна корпорація по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт «Укрмонтажспецбуд». Однак всі дешеві пропозиції були відхилені з однаковим формулюванням «не відповідає умовам документації конкурсних торгів». Жодних подробиць щодо невідповідності заявок конкурсний комітет «Борисполю» під керівництво фінансового директора Грабара О.М. не навів.

Засновниками ТОВ «Український теплоенергетичний альянс» зі статуним капіталом 35 тис грн. є  Римарук Валерій Іванович, Правик Микола Миколайович і Сороковський Володимир Петрович.

Валерій Римарук відомий як голова правління САТ ЗТ «Фонд страхових гарантій», балотувався до Київради за списком Екологічної партії України «Райдуга», є бізнес-партнером власника ПАТ «Київміськбуд-3» Миколи Олефіра по компанії «Ліагроінвест».