НОВИНИ

21.02.2018
20.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Наводка для депутатів: розведем Литвина, як лоха?

12 Березня 2012

Люди добрі! Що ж Литвин робить?.. У мене справді немає пристойних слів, аби висловити  дуже просту емоцію від реакції сивочолого спікера на питання про «мерседес». Тому суто фактаж.

Мова йде про новенький броньований «Мерседес» S-600 Б  орієнтовною вартістю $280 тисяч. «Наші Гроші» знайшли його в конкурсній документації (увага!) автобази Управління справами апарату Верховної Ради, яка за свої гроші замовило ремонт авто на загальну суму 2,64 млн грн. Ми не писали, що парламентська автобаза купила того «мерина». Просто повідомили факт, ще раз акцентуємо – з посиланням на документацію автобази Управління справами апарату ВР, що в гаражі Литвина є новенький «мерседес», яким спікер, за даними нашого джерела, так і не користується. Звідки той броньовик взявся у Литвина – «Віснику держзакупівель» і «Нашим Грошам» невідомо.

Але у Литвина мабуть добре знають. І… «Многие знания умножают печали», не інакше. Бо після опублікування цієї інфи і розголосу по всій Україні у парламентських піарщиків виникла одна ідея – «ідті в атказку» (даруйте за вимову, але тепер так знову говорять).

Спочатку Управління справами ВР повідомило, що після 2010 року ніяких авто, тим паче «мерседесів» не купувало. Так ми і не казали, що вони його купували. Його взагалі жодна держструктура через тендер не проводила. Тож навіть за гнилу відмазку та маячня не канала ( і знову вибачте).

Мабуть, це зрозумів і Литвин, який за кілька днів поглибив та розширив «нєсознанку».

«Немає у ВР броньованого автомобіля 2011 року. Якби такий автомобіль був, то він очевидно не ремонтувався би», – заявив голова парламенту купі журналістів.

В цьому місці дах зносить остаточно.

Мужчина! А чия автобаза цілком офіційно провела тендер на ремонт «мерседесів» і своїми руками включила новенький броньовик до переліку цих автомобілів?

«Ви ж усі люди при розумі, ви ж з мізками дружите! Пішов би я перед виборами, щоб робити це? Можливо, я б чекав закінчення виборів і тоді б мостив би під себе якусь машину. Невже ви цієї логіки не розумієте? Вам кинули кістку і ви її гризете», – це Литвин почав клеїти з себе великого піарщика.

Так ми так і писали – з посиланням на джерело, що Литвин не використовує новий «мерс» саме через побоювання передвиборчого розголосу.

В будь-якому разі, ми розуміємо, що джерело могло збрехати. Але наявність «Мерседес» S-600 Б 2011 р.в. (номер кузову WDD2211761A359818) в списку автомобілів, яким автобаза Управління справами ВР замовила ремонт, – це цілком офіційна інформація, оприлюднена на офіційному сайті «Віснику державних закупівель». За підписом голови конкурсного комітету автобази Нагорного А.М.

Можливо аргументація Литвина і вплине на легковірних неофітів чи лінивих споживачів. А «Нашим Грошам» цих стогонів замало. Покажіть документ, який би офіційно пояснив виникнення нового броньовика в списку старих “мерседесів” парламенту! Але документів не показують. Мабуть знають чому…

З цього приводу хочу нагадати історію паркану довкола Верховної Ради, який з’явився рівно після того, як парламент замовив ремонт огорожі. Тоді Литвин теж божився, що немає жодного стосунку до паркану. Мовляв, півмільйона гривень пішло на ремонт десятиметрової ділянки простенької залізної огорожі з боку вул. Грушевського. А власників нового паркану шукайте де хочте, спікер вам не собака, щоб рознюхувати всілякі дрібниці.

Так ось, журналіст телеканалу СТБ Сергій Андрушко з’ясував, що за півроку після скандального встановлення паркану його власник так і не знайшовся. Тому Інвентаризаційна комісія Печерської райдержадміністрації виявила «необліковану споруду біля Верховної Ради». Після чого Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Печерського району Києва «визначило доцільним залишити за існуючою дислокацією та підтримувати в належному технічному стані зазначену огорожу».

До чого це я веду. А до того, що по документам у Литвина є суперкрутий «мерседес». Але він каже, що його немає. Тож є пропозиція до народних депутатів, які мають доступ до парламентського гаражу, – підіть туди, сядьте за кермо броньовика і їдьте. Хоч додому, хоч на базар, хоч в прокуратуру. Куди завгодно. Просто дуже хочеться подивитись, чи прибіжить власник нічийної тачки за три мільйона гривень.

Блог від: Юрій Ніколов

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

21.02.2018
20.02.2018
19.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ