НОВИНИ

21.02.2018
20.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Клерки Колеснікова прогуляли півтора мільйона в Берліні, прочитавши листа про можливість

12 Березня 2012

ДП «Центр комунікацій «Україна-Всесвіт» 6 березня уклало угоди з ТОВ «Експо Едженсі» на послуги з організації участі української делегації в міжнародній туристичній виставці ІТВ Берлін 2012 та оренду виставкових площ на загальну суму 1,70 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Оренда виставкової площі коштує 200 тис грн., організація участі – 1,50 млн грн. Розпорядником коштів є Національне Агентство з питань Євро-2012 та реалізації інфраструктурних проектів, контрольоване віце-прем’єром Борисом Колесніковим. Що саме мається на увазі під послуги «з організації участі у міжнародній виставці», яка пройшла 7-11 березня в Берліні, в обґрунтуванні закупівлі не пояснюється.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через висновки, яке зробило держпідприємство «Україна-Всесвіт» після прочитання листа від німецької компанії, яка опікується проведенням туристичної виставки в Берліні.

«Зі змісту листа від 10.02.2012 року від компанії MESSE Berlin/ITB Berlin, можна зробити висновки, що є можливість (виділено «НГ») закупити послуги з організації міжнародної виставки ІТВ 2012 у місті Берлін у ТОВ «Експо Єдженсі» […] Відповідно до абзацу 3 частини 2 статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме,  відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи, необхідно провести закупівлю […] в одного учасника – ТОВ «Експо Єдженсі», – йдеться в обґрунтуванні.

«Під час проведення виставки проводяться різноманітні семінари, зустрічі з експертами, круглі столи для преси та інші заходи. Серед сегментів туристичної індустрії, представлених на ITB 2012 міжнародні федерації туризму, туроператори, національні і регіональні туристичні організації, готелі, страхові компанії. Відвідувачами виставки є різні категорії подорожуючих та представники бізнесу, пов’язаного з відпочинком та подорожами», – йдеться в обґрунтуванні.

Розцінки MESSE Berlin/ITB Berlin в обґрунтуванні не наведені. ТОВ «Експо Єдженсі» засновано киянками Євгенією Охріменко та Оленою Яровенко. В відкритих джерелах є дані про Євгенію Охріменко – студентку Донецького інституту туристичного бізнесу.

Нагадаємо, раніше Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами для участі в виставці комерційної нерухомості Каннах уклало угоду на оренду виставкової площі напряму з французьким організатором виставки.

Згідно з Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, з метою просування іміджу країни і залучення туристів в період з 2010 року по січень 2012 року було витрачено близько 177,9 млн гривень.

Про це пише газета “Дело” із посиланням на дані Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи-2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів.

У першу чергу інформаційна кампанія зорієнтована на закордонну аудиторію, а також на громадян України, щоб вони мали об’єктивну інформацію про підготовку до Євро-2012.

Мета кампанії – показати вичерпні можливості України, які вона має для успішного проведення чемпіонату. Україна запустила свою іміджеву рекламну кампанію на внутрішніх і міжнародних телеканалах.

“Ми замовили п’ять роликів у однієї з найкращих світових компаній. Чотири ролики, які характеризують кожне місто (Київ, Харків, Львів і Донецьк) і один загальноукраїнський ролик. Вони йдуть як усередині країни, так і за кордоном”, – повідомив віце-прем’єр з питань Євро-2012 Борис Колєсніков.

Левова частка фінансування – 68,09 млн гривень – припала на розміщення рекламних роликів на провідних світових телеканалах: BBC, СNN, World News, Euronews, Eurosport, Eurosport2, Fox.

На пару мільйонів менше – 64,5 млн гривень – пішло на проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи для іноземних користувачів, виготовлення та розміщення програм, присвячених Україні і чемпіонату Євро-2012.

Проведення рекламної кампанії всередині країни з метою популяризації Євро-2012, а саме розміщення реклами на радіо, в газетах, журналах, популярних веб-порталах, проведення розважальних міні-квестів із врученням призів, розміщення зовнішньої реклами у приймаючих містах “потягнуло” на 24,15 млн гривень.

На виготовлення невеликих іміджевих роликів України, спрямованих на залучення туристів, у тому числі після Євро-2012, для трансляції їх на телебаченні та мережі Інтернет (11 роликів) було витрачено 18,2 млн гривень.

За словами Колєснікова, вибір виробника роликів проходив на конкурсній основі.

Також до іміджевої рекламної компанії можна віднести і участь нашої країни в міжнародних виставках в Берліні, Лондоні, Барселоні та Москві. На ці потреби держава виділила 2,8 млн гривень.

90,9 тис. гривень були витрачені на розробку логотипу України, а також на виготовлення рекламно-сувенірної продукції з його використанням.

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року (офіційна назва – UEFA EURO 2012 ™ Poland-Ukraine; зазвичай називають “Євро-2012”) стане 14-м футбольним турніром для європейських країн, що проводяться раз на чотири роки під егідою УЄФА.

Цього року турнір буде проводитися спільно Україною та Польщею і стартує він 8 червня у Варшаві, а завершиться 1 липня в Києві.

Це буде третій турнір в історії європейських національних футбольних першостей, господарями якого є дві країни.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | , ,

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

21.02.2018
20.02.2018
19.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ