Півтора мільярда за тиждень
19.12.2011   //   32 Переглядів

Будівництво двох дорожніх розв’язок і однієї школи в Києві, прикордонники у боротьбі з Новинським змогли купити корабель у державного заводу, держбюджет допомагає приватному бізнесу сонячного енергетика Клюєва, Ахметов заправляє «Львіввугілля» устаткуванням, на Харківщині розбудовують митницю.

Всього з 12 по 16 грудня в «Віснику державних закупівель» опубліковано оголошення про тендери на загальну суму 4,53 млрд грн. З цієї суми по десяти найбільших лотах пройшло 1,37 млрд грн. До таблиці не включено дані щодо закупівлі газу для опалення та комунальних послуг, оскільки закупівлі проводяться за фактично однаковими цінами в усіх регіонах України по неконкурентним процедурам закупівлі.

Топ-10 закупівель

Покупець млн. грн. Продавець Предмет угоди
1. КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» 260,28 Державний будівельний комбінат Управління справами Верховної Ради України реконструкція транспортної розв’язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі м.Києва
2. АТ ХК «Київміськбуд» 248,98 ТОВ «МЖК – 1» роботи по будівництву загальноосвітньої школи на 33 класи та ліцею на 22 класи на ділянці №12, 13 в 6-му мікрорайоні житлового масиву «Осокорки-Північні» у Дарницькому районі м.Києва
3. Адміністрація Державної прикордонної служби України 234,97 ВАТ «Феодосійська суднобудівна компанія «Море» корабель Морської охорони «Корал»
4. КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» 161,48 Корпорація «Альтіс-Холдинг» реконструкція транспортної розв’язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе у Печерському районі м.Києва
5. ДП «НЕК «Укренерго» 96,83 ТОВ «Зв’язоктехсервіс» виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт з постачанням обладнання за проектом «ЛЕП 110 кВ СЕС (Сонячна – Кілія) – Кілія та пристанційний вузол (ПС 110 кВ «Сонячна – Кілія»)»
6. Служба автомобільних доріг в АР Крим 94,23 ПАТ «Коммунтранс» будівництва об’їзної дороги м.Сімферополя на ділянці Дубки – Левадки, км 6+806 – км 9+000
7. ДП «Львіввугілля» 71,66 ПрАТ «НВК «Гірничі машини» механізоване кріплення ДМ – 130 од.
8. Харківська обласна митниця 69,79 ТОВ «ВБК «Центренергобуд» реконструкція пункту пропуску «Гоптівка»
9. ДП «НЕК «Укренерго» 67,12 ТОВ «Зв’язоктехсервіс» виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт з постачанням обладнання за проектом «ЛЕП 110 кВ СЕС (Сонячна – Рені) – Рені та пристанційний вузол (ПС 110 кВ «Сонячна – Рені»)»
10. ДП «Маріупольський морський торговельний порт» 64,86 ТОВ «Тандем-Оіл» дизельне паливо – 5000 т

Дані округлені. До таблиці входять десять найбільших лотів, які були опубліковані у вказаний період в «Віснику держзакупівель». Окрім наведених тендерів вищевказані продавці могли приймати участь у інших торгах, тому загальна сума доходу може бути більшою.