Дзекон зізнався, що «Пріоком» – це його фірма. Але зробив це дуже дивним чином
01.11.2011   //   64 Переглядів

 Багаторічний голова правління «Укртелекому»  Георгій Дзекон в інтерв’ю «Комерсанту-Україна» нарешті зізнався, що компанія «Пріоком» належить йому. Ця компанія вирізнялась тим, що була одним із найбільших підрядників «Укртелекому» за часів владарювання там Дзекона. Окрім того, компанія надавала чимало послуг з будівництва мереж  крупним приватним операторам мобільного зв’язку. Експерти ринку вважали, що комерційні тендери «Пріоком» вигравав через те, що мобільні оператори хотіли зберегти хороші зв’язки із державним монополістом.

Фрагмент інтерв’ю Дзекона, де він дуже дивним чином назвав себе власником «Пріокому»

– Одним з основних його звинувачень тоді була ваша нібито причетність до компанії “Пріоком”, яка є одним з основних підрядників “Укртелекому” по будівництву мереж.
– Я не маю ніякого відношення до української компанії “Пріоком”.
– Але, за даними секретаріату штату Каліфорнія, ви є президентом і співвласником компанії Priocom Corp., зареєстрованої в Сан-   Франциско і яка володіє 99% акцій українського “Пріокому”.
– Я давно не є президентом Priocom Corp. З 1994 року я співзасновник цієї компанії, на сьогоднішній день я не її безпосередній акціонер, але є люди, що представляють мої інтереси. Цю інформацію я завжди розкривав в тих випадках, коли було необхідно.
– І ви не вбачаєте в цьому будь-якого конфлікту інтересів?
– Ні, і це неодноразово перевіряли з 2004 року, і ніяких зловживань виявлено не було. “Пріоком” нічого не продавав “Укртелекому” за завищеними цінами, не робив якихось липових проектів.
– Що вам приносить більший дохід: володіння Priocom Corp. чи пост керівника “Укртелекому”?
– Я не хочу відповідати на це питання. Я приватна особа, а не політик, справно плачу податки.