Вулиці та школи області поремонтують на 25 мільйонів
20.10.2011   //   25 Переглядів

Головне управління з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації за результатами тендерів 13 жовтня уклало низку угод на реконструкцію вулиць та будівель загальною вартістю 25,16 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ЗАТ «Рівнеавтошляхбуд» за 7,18 млн грн. виконає капітальний ремонт вул. Страклівська в м. Дубно. Підприємство контролюють рівненський бізнесмен Віталій Карячкін та Валерій Богуцький, який очолює Рівненську обласну організацію «Єдиного центру».

ТОВ «Атланта-Захід» за 7,08 млн грн. виконає капремонт вулиць 24 Серпня та Стрижака в м. Радивилів. Раніше це підприємство отримало підряд вартістю 2,24 млн грн. за ремонт вулиць в населених пунктах Рівненської області.

ТОВ «ІБК Енерготехнобуд» за 3,90 млн грн. виконає будівництво спорткомплексу в м. Дубровиця по вул. Червоного Хреста, 25.

ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» за 3,50 млн грн. здійснить будівництво спортивного залу школи в с. Людинь Дубровицького району.

ТОВ «Укрбудреммонтаж інжиніринг» за 510 тис грн. здійснить реконструкцію приміщення Державного архіву області, що знаходиться по вул. Кавказька, 8 у м. Рівне, та за 1,96 млн грн. здійснить будівництво їдальні школи в с. Велюнь Дубровицького району.

ТОВ «Комфорт-Еко» за 1,03 млн грн. виконає реконструкцію комунальних очисних споруд в смт. Володимирець.