Срібно-золоті значки прокурорам за півмільйона коштують як умеблювання Генпрокуратури (фото)
20.09.2011   //   603 Переглядів

Генеральна прокуратура України за результатами тендерів 13 вересня уклало угоди на придбання меблів і нагрудних знаків на загальну суму 0,92 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Герольдмайстер» за 462 тис грн. до початку 2012 року має поставити 1 тисячу нагрудних знаків, виконаних з золота, срібла та менш цінних металів. Генппрокуратура замовила по 200 знаків кожного найменування «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» 1, 2, 3 ступенів, «Подяка за довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури», «Почесний працівник прокуратури України». Всі знаки мають бути в комплекті з футляром та посвідченням. Середня вартість одного комплекту складе 462 грн.

Футляри виконується зі штучної червоної шкіри, на внутрішній стороні кришки має бути нанесений золотом державний герб України та напис «Генеральна прокуратура України». Посвідчення також має бути виконано зі штучної червоної шкіри і мати на зовнішній стороні виконаний золотом герб України та напис «посвідчення». (Повністю опис знаків тут).

Нагородження такими знаками є видом заохочення робітників прокуратури, яке, згідно з дисциплінарним статутом, супроводжується подякою Генерального прокурора з виплатою грошової премії. Генеральний прокурор Віктор Пшонка нагороджений нагрудними знаками «Почесний працівник прокуратури України», «Державність. Справедливість. Сумлінність» 2 ступені та «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури України» 1 ступені.

На придбання значків Генпрокуратура витратить стільки ж, як і придбання великої партії меблів. ТОВ «Фірма «Ортіс» за 460 тис грн. поставить 357 столів різних видів, 226 шаф для одягу і документів, а також 510 тумб, підставок під системні блоки та планок на стіну.

Нагадаємо, в 2011 році Генпрокуратура замовила ремонтні роботи на 12,58 млн грн., систему відеоконференцзвязку за 26,00 млн грн.