По 5 мільйонам на іміджеву підтримку «Укрзалізниці» всі кінці сховані
18.08.2011   //   29 Переглядів

Державна адміністрація залізничного транспорту України за результатами тендеру 12 серпня уклала угоду з ТОВ «Смарт менеджер» на інформаційну та іміджеву підтримку діяльності Укрзалізниці у ЗМІ. Вартістю угоди склала 4,90 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Разом з тим, на сайті «Вісника» не опубліковано документацію конкурсних торгів, протокол розкриття пропозицій та дані про акцепт пропозицій, що є грубим порушенням закону про здійснення державних закупівель. На сайті закупівель «Укрзалізниці» також немає даних про цей тендер.

Таким чином залишаються невідомими подробиці укладеної угоди, а саме за які послуги буде платити «Укрзалізниця», яка нещодавно відмітилась спробою придбати позолочені мобільні телефони.

За даними «Наших Грошей», ТОВ «Смарт менеджер» було засновано в 2008 році киянином Денисом Валерійовичем Івановим та мешканцем Кременчука Ярославом Валерійовичем Голубом.

За даними «Kyiv Post», учасники рекламного ринку не знають про таку фірму. Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції Ірина Кузнєцова також висловлює здогад щодо того, куди можна витратити майже 5 мільйонів гривень.

«Це буде розробка стратегії, потім розробка креативної стратегії. Потім буде вже конкретна закупівля площі в медіа і підготовка макетів. Це якщо ми говоримо про пресу. Якщо з мова про телебачення, то це, відповідно, виготовлення ролика і закупівля ефірного часу. Те саме на радіо», – вважає Кузнєцова.