Держані компанії знов набралися кредитів на чверть мільярда
12.08.2011   //   19 Переглядів

Державні компанії паливно-енергетичного сектору за результатами тендерів уклали низку угод на залучення кредитних коштів у сумі 230 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПАТ «Дніпроенерго» 4 серпня уклало угоду з ПАТ «Державний ощадний банк» на відкриття відновлювальної кредитної лінії у розмірі 100,00 млн грн. з ефективною відсотковою ставкою за користування кредитом – 14,5% річних. Нагадаємо, 28 липня «Дніпроенерго» отримало від ПАТ «Перший Український міжнародний банк», який належить групі Ріната Ахметова, кредит в розмірі 50 млн грн. з ефективною відсотковою ставкою 15% річних.

ДП «НАЕК «Енергоатом» 3 серпня уклав угоду з ПАТ «Державний експортно-імпортний банк» (АТ «Укрексімбанк») на залучення кредиту у розмірі 70 млн грн. Вартість обслуговування кредиту склала 10,64 млн грн., або 15% річних. Нагадаємо наприкінці липня АТ «Укрексімбанк» відкрив ДП «НАЕК «Енергоатом» кредитну лінію у розмірі $130 млн строком на рік під 8% річних.

ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» 1 серпня уклав угоду з ПАТ «Дочірній банк Сбербанку Росії» на відкриття кредитної ліні з лімітом 60,00 млн грн. на рік під 14,99% річних. Компанії доведеться сплатити за користування кредитом 8,99 млн грн. За інформацією підприємства, кошти залучені для придбання матеріалів, сировини, оплати виконаних робіт та послуг, кредиторської заборгованості, виплати заробітної плати, сплати податків та інших обов’язкових зборів. Крім переможця в тендері також приймав АТ «Укрексімбанк», пропозиція якого склала 15,39 % річних.